SnowRunner se rozrůstá o modderský obsah

SnowRunner se dočkal pozitivních recenzí a skvělého přijetí ze strany hráčů a PC verze hry už je bohatší o nejrůznější modifikace, o které se postarala komunita. Oficiální partnerství s mod.io je v plném proudu a už teď si můžete stáhnout desítky modifikací od nadšených členů komunity, které vám rozšíří hru o nová vozidla, obtížnější a realističtější jízdu, systémové změny, šílené (a nečekané) výtvory – a spoustu dalšího. Focus Home Interactive a Saber Interactive mají z dosavadní nabídky radost a těší se v budoucnu na další. V novém videu se můžete podívat, jak mody rozeběhnout na vaší sestavě.

Mapy, mise a interiéry již brzo bude možné modifikovat

Modování se bude neustále rozrůstat. Bezplatné aktualizace dostupných nástrojů vyjdou v rámci první fáze aktualizace obsahu a umožní modifikovat mapy, mise a interiéry vozidel. Navíc budou v budoucnu vydávány a podporovány modifikace na konzole, takže si budou moct hráči vylepšit zážitek libovolným způsobem na všech platformách.

SnowRunner je prvotřídní simulátor terénních tahačů. K zakoupení je rovněž Season Pass, který slibuje celý rok aktualizací obsahu s novými vozidly, mapami, misemi a spoustou dalšího.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na