Oznámena strategie Steel Division 2. Soustředí se na východní frontu 2. světové války, podívejte se na trailer

Francouzské vývojářské studio Eugen Systems oznámilo pokračování oblíbené realtime strategie Steel Division: Normandy 44. Namísto soustředění se na Den D a následující operace budou v popředí Steel Division 2 stát boje na východní frontě. Největší inspirací pro autory byla operace Bagration Rudé armády, která představovala vekou ofenzívu na německé-sovětské frontě.

Pro Steel Division 2 slibují autoři jak velké multiplayerové bitvy, kterých se bude moct účastnit deset hráčů na každé straně, tak i singleplayerovou kampaň s tahovými prvky. Hra nabídne 25 nových map, stejně jako historií inspirované jednotky.

Steel Division 2 - screenshoty
« 1 z 8 »

Autoři chtějí, aby se hráči cítili jako opravdoví generálové. Proto jim svěří kontrolu nad více než 600 jednotek najednou. Kromě toho se můžete těšit na vylepšené sestavování “balíčků”, což vám umožní sestavovat armády z jednotek z určitých divizí.

Steel Division 2 zatím nemá datum vydání. Eugen Systems ale tentokrát nezastává pouze roli vývojářů – hru si totiž sám vydá. Předchozí díl vydal ještě Paradox Interactive.

Steel Division 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na