Oznámení Assassin’s Creed: Ragnarok je na spadnutí. Má jít o titul pro novou generaci konzolí

Spekulace o tom, že Ubisoft příští díl své oblíbené série Assassin’s Creed pojmenuje Ragnarok, se objevovaly už v loňském roce. Potvrdil je mimo jiné dobře informovaný redaktor Kotaku, Jason Schreier s odvoláním na zdroje blízké vývoji. Ragnarok by měl čerpat ze severské mytologie. Oficiálně oznámena však hra dosud nebyla. To by se však mohlo již brzy změnit. Jeden z uživatelů sítě Resetera totiž na Amazonu objevil příslušnou stránku lákající právě na Assassin’s Creed: Ragnarok, a to ve verzích Standard, Gold a Valhalla. Stránka už pochopitelně zmizela, nicméně dochoval se její screenshot.

Pakliže je záznam pravý, pravděpodobně se oznámení dočkáme již velmi brzy. Podle dalších spekulací k němu dojde v únoru na Playstation eventu, kde by se veřejnosti měla poprvé ukázat také herní konzole Playstation 5. Assassin’s Creed: Ragnarok tu má plnit roli jednoho z launch titulů, tedy her, které budou k dispozici v době uvedení konzole na trh. Vzhledem k tomu, že tato série je tradičně multiplatformní, dočkají se také majitelé Xboxu Series X a PC.

Otázkou je, zda vyjde také verze pro konzole současné generace, ale vzhledem k jejich penetraci je to docela pravděpodobné.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na