Assassin’s Creed: Ragnarok se má odehrávat v říši Vikingů. Pravděpodobně vyjde příští rok

Před pár týdny jsme se dozvěděli, že nový Assassin’s Creed se bude s největší pravděpodobností odehrávat v říši Vikingů a že ponese podtitul Kingdoms. Zprávy o zasazení hry se nyní potvrzují z dalšího zdroje, který však uvádí, že by se novinka měla jmenovat Assassin’s Creed: Ragnarok. V případě Kingdoms šlo prý jen o pracovní název.

Příběh Assassin’s Creed: Ragnarok vás nechá působit po boku slavného Vikinga Ragnara Lodbroka z 9. století našeho letopočtu. Herní svět má být rozdělen do jednotlivých království (odtud původní název), mezi které patří Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko a Finsko. Každé z těchto království bude rozděleno do menších regionů, jež bude hráč kromě jiného moct také zabírat do své držby.

Assassin’s Creed: Ragnarok nemá postrádat ani výrazné RPG prvky, které se do série prosadily v posledních dílech Origins a Odyssey. Chybět nebudou ani oblíbené námořní bitvy. Jednotlivé questy mají být hratelné opět v kooperativním módu.

Tip na článek:  Assassin's Creed: Unity zdarma vzbudilo obrovský zájem hráčů. Ubisoft musel navýšit kapacitu serverů

Za vývoj je zodpovědné gigantického studio Ubisoft Montreal, přičemž mu vypomáhají i další studia Ubisoftu po celém světě, jak je u této společnosti zvykem. Například bulharský Ubisoft Sofia už údajně pracuje na rozšíření hry formou DLC o další království – Island.

Assassin’s Creed: Ragnarok by měl vyjít v roce 2020 coby cross-gen titul, což znamená, že se objeví jak na současné, tak nové generaci herních konzolí. Není vyloučeno, že Ubisoft přistoupí k představení hry už na letošním veletrhu E3 2019. Pravděpodobnější je ale představení až v příštím roce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na