Oznámeno Desperados 3. Vrací se slavná taktická strategie, podívejte se na trailer a záběry z hraní

Spekulace se ukázaly býti zase jednou pravdivé. Vývojářské studio Mimimi Productions pracuje na pokračování slavné série taktických strategií Desperados. Podle tvůrců má jít o nový začátek série, ovšem bez toho, aniž by ignorovala oblíbené díly z let 2001 a 2006. Hlavním hrdinou Desperados 3 je opět John Cooper a sekundovat mu budou další staří známí jako Kate O’Hara a Doc McCoy. Novým do party je tvůrce pastí Hector a zatím bezejmenná dáma, která má mít speciální schopnosti.

Autoři kvalitního titulu Shadow Tactics nechtěli po jeho dokončení hned měnit žánr, a tak se domluvili s vydavatelem THQ Nordic, že si vezmou do parády jednu slavnou, byť dnes už poněkud zaprášenou sérii. Vydavatel získal práva na značku v roce 2013 a nedávno připravil patch pro první díl, čímž naznačil, že se kolem série něco děje. To se také potvrdilo – práce na Desperados 3 běží přibližně rok a ještě nějakou dobu potrvají.

Desperados III - screenshoty
« 1 z 18 »

Desperados III by mělo vyjít až koncem příštího roku, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Desperados III – trailer

Desperados III – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin.K.
Host
Martin.K.

už se těším akce tohoto žánru mám rád