Life is Strange 2 uvádí příběh o dvou bratřích. Podívejte se na první trailer

Dosud jsme z Life is Strange 2 viděli jen několik krátkých teaserů, které maximálně naznačovaly, o co by v pokračování této oblíbené epizodické adventury mohlo jít. V předvečer Gamescomu ale vývojářské studio Dontnod Entertainment vypustilo do světa první opravdový trailer, který prozrazuje mnohé.

Na rozdíl od prvního dílu se bude Life is Strange 2 soustředit na příběh dvou chlapců, kterými jsou bratři Sean Diaz a Daniel Diaz. Seanovi je 16 let, takže je věkově blíže protagonistům z jedničky, zatímco Danielovi je pouhých devět. Když se Sean dostane do problémů s policisty v jejich domově v jižním Seattlu, rozhodne se uprchnout do Mexika a vzít s sebou svého mladšího bratra.

Hráči budou moct využít nadpřirozených schopností k rozkrývání Seanových tajemství a opečovávání Daniela. Velkou roli budou opět hrát vaše rozhodnutí, která budou mít řadu zásadních důsledků.

Life is Strange 2 nabídne také zajímavé průniky se hrou The Awesome Adventures of Captain Spirit, která před časem vyšla zcela zdarma. Bude dokonce možné si přenést uloženou pozici.

Life is Strange 2 bude mít pět epizod, přičemž ta první vyjde 27. září 2018. Těšit se mohou majitelé PC, Playstation 4 a Xbox One.

Life is Strange 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na