Oznámeno King’s Bounty 2. Pokračování skvělé strategie rozšíří RPG prvky ve stylu Kingdom Come

Foto: Cenega

Je to s podivem, ale pokračování vynikající strategie King’s Bounty: The Legend, se dočkáme celých dvanáct let po prvním dílu. Pravdou je, že na hru navázalo několik přídavků, ale nikoliv plnohodnotný druhý díl. Dodejme také, že série se odkazuje na stejnojmenný titul z roku 1990, který vytvořil slavný Jon van Caneghem, jenž se následně postaral také o slavnější sérii Heroes of Might and Magic.

V rozlehlé říši Antara povstalo hrůzné nebezpečí. Její nejzazší hranice zaplavila sněť, která ničí půdu i všechny, kdo ji obývají. Uprchlíci z postižených regionů přicházejí do království Nostria, kde kvůli tomu začíná docházet jídlo i další prostředky. Kdysi živé bytosti, dnes snětí znetvořená stvoření bloudí krajinou a ve svých stopách zanechávají jen chaos a zkázu. Jaká bude budoucnost Antary?

King’s Bounty 2 přichází s novým pohledem na fantasy sérii a ještě víc rozšiřuje možnosti taktických tahových bitev a poskytne hráčům ještě silnější RPG zážitky, které dávají váhu každému jejich rozhodnutí, ať už jde o tažení do boje proti nemrtvým hrůzám nebo budování vztahů s místními obyvateli. Vychutnáte si bohatý svět, který v sobě mísí prvky reality i fantazie a nabízí podmanivé příběhy, nezapomenutelné postavy i spoustu morálních dilemat.

Jak už vyplývá z výše uvedeného, hráči se mohou těšit také na bohaté RPG zážitky, kterých si užijí v roli jednoho ze tří hrdinů, které budou ovládat z pohledu třetí osoby a pohybovat se s ním po herním světě.

Je otázkou, zda si autoři neukousli příliš velké sousto, ale vypadá to, že na hře pracují už drahně let a vkládají do ní velké ambice.

Hra King’s Bounty 2 vychází v roce 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

King’s Bounty 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na