Vychází retro akce Ion Fury. Hráče doslova ohromila

Legendární vývojářské studio 3D Realms je zpět. Tak by se dalo interpretovat úspěšné vydání akce Ion Fury. Celá situace je však trochu složitější. 3D Realms už nejsou, co bývali a je velmi diskutabilní, zda ještě někdy vytvoří větší hru. Ion Fury není klasickým AAA titulem a navíc za vývoj je zodpovědné studio Voidpoint, přičemž 3D Realms stojí v roli vydavatele a poskytovatele technologie Build.

Tento engine je pro Ion Fury zásadní, protože ji v záplavě supermoderních akcí propůjčuje překvapivě svěží retro kabátek. Díky tomu můžete zavzpomínat na klasické akce jako Duke Nukem 3D, Shadow Warrior nebo Blood.

A nutno podotknout, že Ion Fury se hraje skutečně dobře. Odpovídá tomu také hodnocení hráčů na Steamu, které dosahuje zřídkakdy vídaných 96 %. Hráči chválí především svižnou hratelnost v dobře postavených úrovních. Řada z nich považuje Ion Fury za skutečného pokračovatele Duke Nukema 3D.

Ion Fury potěší také svými nízkými HW požadavky. Stačí vám jakýkoliv 64bitový procesor od Intelu nebo AMD a 1 GB RAM. Vystačíte si také s integrovanou grafikou kartou.

Ion Fury – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na