Oznámeno Total War: Three Kingdoms. Vrací se do historie, tentokrát té čínské

Foto: Total War: Three Kingdoms

A je vymalováno! Už několik měsíců je veřejným tajemstvím, že vývojářské studio Creative Assembly pracuje na novém velkém dílu série Total War, který by ji měl vrátit zpět do historie, když v posledních letech v podobě Warhammeru zabrousila do fantasy prostředí.

Total War: Three Kingdoms se bude odehrávat ve velmi atraktivních kulisách Číny v dobách Tří království. V této éře tři staletí po Kristu poztrácela vládnoucí dynastie Hanů spoustu své moci, kterou si přisvojily hned tři panovnické domy – Wei, Wu a Shu Han. Ty mezi sebou pochopitelně konkurovaly a později se pustily do krvavé občanské války o nadvládu nad celým čínským územím.

Total War: Three Kingdoms klade důraz na příběh

Netradičně pro sérii Total War by měl velkou roli hrát příběh a tento dojem posiluje také zveřejněný renderovaný trailer, který prezentuje nejdůležitější historické postavy té doby.

Dalším zajímavým detailem patrným z videa jsou hrdinové, takzvané šampioni, známí také z Total War: Warhammer 2. Ti mají velkou sílu a s běžnými jednotkami hravě zatočí.

Více informací o Total War: Three Kingdoms zatím bohužel není známo. Dlouho na ně ale zřejmě čekat nebudeme. Vydání hry je plánováno už na podzim tohoto roku.

Total War: Three Kingdoms – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na