Oznámeno WRC 9, které vyjde i na příští generaci konzolí

Společnost NACON a její vývojářské studio KT Racing oznámily WRC 9, oficiální videohru FIA World Rally Championship. Po úspěchu WRC 8 přináší WRC 9 fanouškům závodních her hned několik vylepšení a nové funkce. Hra vyjde 3. září 2020 na Xbox One, PlayStation 4 a PC prostřednictvím Epic Games Store a později i na Nintendo Switch.

NACON rovněž oznámil, že WRC 9 je ve vývoji pro Xbox Series X a PlayStation 5, přičemž podrobnosti o datu vydání a funkcích odhalí během následujících měsíců.

Společnosti NACON a KT Racing u této příležitosti rovněž informovaly o prodloužení licenční dohody s promotérem WRC až do roku 2022, což znamená zelenou pro vývoj a vydání her WRC 10 a WRC 11.

V rámci vývoje WRC 9 posunuli zapálení francouzští vývojáři z KT Racing hranice možností, aby opět splnili vysoká očekávání fanoušků závodních her a poskytli jim ještě větší realismus a výzvy.

Rozšířený a náročnější režim kariéry

Režim kariéry ve WRC 8 se fanouškům skutečně líbil a navíc byl označen za jeden z nejlepších kariérních režimů na poli závodních her. Ve WRC 9 se vrací s rozšířenými herními mechanismy, novými příležitostmi pro vylepšování týmu, širší škálou závodů a silnější vazbou na to, co skutečné mistrovské týmy dělají v průběhu celého roku.

Čtěte také: Recenze WRC 8 – nejlepší díl série se starých problémů nezbavil

Ještě více obsahu

WRC 9 opět přináší rozsáhlý obsah se třemi novými událostmi v kalendáři: návrat ikonické Safari Rally v Keni, Rally Japan a jeho náročné úzké asfaltové silnice, nádherná krajina v Rally New Zealand a dvě další rally se zcela novým prostředím. Fanoušci budou moct usednout za volant nových klasických aut, která se zapsala do historie WRC.

Ještě realističtější herní zážitek

Aby vývojáři vylepšili některé chování vozidel, opět se zaměřili na realismus automobilové fyziky – včetně závěsů, brzd a přenosu hmoty –, aby posunuli autenticitu na vyšší úroveň. Tato detailní péče věrně reprodukuje reaktivitu vozidel na všechny povrchy a všechny podmínky, které najdete na skutečném turnaji. Zvláštní pozornost věnovaná zvukům rovněž zajistí silnější prožitek.

Ve hře WRC 9 se hráči ocitají v samotném srdci nové sezóny FIA World Rally Championship s veškerým obsahem v každoročním kalendáři a hromadou dalšího:

  • 3 nové rally: Japonsko, Nový Zéland, Keňa
  • Přes 50 oficiálních týmů a jejich trikoty z WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior WRC
  • Přes 15 bonusových aut, která se zapsala do historie WRC

WRC 9 vyjde 3. září 2020 na Xbox One, PS4 a PC prostřednictvím Epic Games Store. Datum vydání verze pro Xbox Series X, PS5 a Nintendo Switch bude oznámeno později.

WRC 9 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na