Patch 1.4.3 pro Kingdom Come: Deliverance má problémy. Frustruje především majitele konzolových verzí

Foto: Kingdom Come: Deliverance

Skutečnost, že opravy pro konzole vycházejí výrazně později než pro PC, vzbuzuje už od vydání Kingdom Come: Deliverance nevoli mezi hráči právě s verzí pro Playstation 4 nebo Xbox One.

Důvodem zdržení je především certifikační proces, protože každý patch musí u Sony, respektive Microsoftu před zveřejněním projít důkladnou kontrolou. To je také důvod, proč majitelé konzolové verze Kingdom Come: Deliverance stále ještě čekají na takzvaný velikonoční update na verzi 1.4. Ten přinesl HD grafiku, nové účesy a vousy, stejně jako opravu spousty chyb.

Konzolové verze se zasekly

Konzolové verze sice už také běží ve verzi 1.4, ta je však na jiné úrovni než ta na PC. Počítačoví hráči navíc už mezitím postoupili rovnou na verzi 1.4.2. Tento galymatyáš se vývojářské studio Warhorse snaží vyřešit vydáním patche 1.4.3, který by měl PC a konzolové verze sjednotit. Ale zrovna tato oprava nabírá další zpoždění.

Certifikační proces patche 1.4.3 začíná dnes nanovo. Proto se jeho zveřejnění na všechny platformy zpozdí na příští týden. Tato komplikace nás mrzí. Víme, jak moc na tento update čekáte, ale chceme ho udělat tak stabilní, jak jen to bude možné,” uvedli tvůrci na Twitteru.

Stabilita je pochopitelně důležitá a PC hráči to zřejmě pochopí, protože pro ně není patch 1.4.3 tak zásadní, vzhledem k tomu, že většinu oprav už získali v těch předchozích. Hráči na konzolích však už na další update čekají opravdu dlouho a na internetových fórech jim pomalu, ale jistě dochází trpělivost.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Viktoruss
Host
Viktoruss

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda se někomu stalo ze se hra brutálně seká, znemožňuje to dost hraní Dekuju za info, vyřeší to patch?

Mike
Host
Mike

Kalezar: Nejsi jediný, ale to si vohužel asi počkáš dlouho Wikidy: Směšný argument, on je hlavní problém v tom, že jednak opravy jedněch chyb způsobují plno jiných chyb, což je podle mě chyba v celkovém pojetí programování hry a druhak u jiných her tohle bohužel není, byť tam samozřejmě nějaká zpoždění je, ale rozhodně ne měsíc.. sám vlastním PS4 verzi a hru jsem dohrál už 2x, nicmémě například v Mrchojedech ač se hlavní quest splnil vše normálně pokračovalo, mám půl vesnice zaseklých před stodolou kde stále hecují Slámu aby zmlátil zajatce, ikdyž už je dávno po všem, a to by… Číst vice »

Kalezar
Host
Kalezar

Radši tam dejte Český dabing, když je to Česká hra, tak bych to bral jako samozřejmost, koupím si ji, ale až bude Dabing

Cesik
Host
Cesik

Tak to si ji nik dy nekoupíš 😀

Wikidy
Host
Wikidy

Maj si koupit PC a nestěžovat si na fórech.