Peaky Blinders: Mastermind vychází z oblíbeného seriálu a připomíná legendární Commandos

Foto: Peaky Blinders: Mastermind

Velmi příjemné překvapení si pro nás přichystalo vývojářské studio FutureLab, jež je známo pro své tituly Velocity a Velocity 2X. Tentokrát oznámilo ještě ambicióznější titul Peaky Blinders: Mastermind. Jde o další hru na motivy slavného seriálu, který je v českých luzích a hájích znám jako Gangy z Birminghamu.

Peaky Blinders: Mastermind sleduje vzestup hlavní postavy seriálu Tommyho Shelbyho a nechá vás ovládat nejen jej, ale také další známé charaktery, mezi které patří Arthur, Polly nebo John. Příběh hry je situován těsně před první sérii seriálu z dílny BBC a Netflixu.

Peaky Blinders: Mastermind nezapře inspiraci v legendárních Commandos, ale to neznamená, že pouze kopíruje. Nabídne řadu atraktivních prvků, jako je například možnost provádět akce v budoucnosti i minulosti prostřednictvím změny postavy. Pro zajištění autentičnosti si tvůrci k vývoji přizvali scénáristu seriálu Stevena Knighta, byť není úplně jasné, zda za děj zodpovídá právě on.

Peaky Blinders: Mastermind míří na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch. Datum vydání zatím není pevně stanoveno, ale v plánu je na letošní léto.

Dodejme, že tento titul nemá až na předlohu nic společného s loni oznámeným projektem Peaky Blinders VR Game, jehož osud je nejistý.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na