Playerunknown’s Battlegrounds dostává first person mód a novou zbraň

Měsíční update č. 4 pro Playerunknown’s Battlegrounds (recenze) byl po tradičním běhu v testovacím prostředí nasazen do regulérní hry. Datový balíček má velikost 5,3 GB a nabízí leccos nového.

Nejdůležitější částí mesíčního updatu je First Person mód, tedy možnost hrát z pohledu vlastních očí. PUBG si tak v regionech Evropy a Severní Ameriky můžete zahrát jako klasickou střílečku. Mód je zatím omezen na partie hrané samostatně nebo ve dvojici.

Ve First Person módu není možné se přepnout do pohledu z třetí osoby, pokud pomineme seskok padákem. Matchmaking se postará o to, aby spolu hráli pouze hráči, kteří vidí svět z pohledu vlastních očí. Je to logické – v tomto módu odpadá kamerová výhoda, kdy bez většího nebezpečí vidíte za rohy a přes překážky.

Nová zbraň, animace a možnosti

Kromě toho přibyla nová zbraň – Mk14 EBR ráže 7,62mm. Je stejně jako SKS klasifikována jako poloautomatická odstřelovačka a najdete ji v paketech Care.

Další novinkou jsou nové animace při použití konzumovatelných předmětů, funkce Reconnect pro hráče, kterým v běžící partii vypadne připojení a troupení v autech stisknutím levého tlačítka myši.

Playerunknown’s Battlegrounds se těší stále větší oblibě. Koncem července hra překonala rekord Steamu a prodala 6 milionů kopií. Poslední větší změnou bylo zrušení kontinuálních žebříčků, od srpna jsou každý měsíc nové.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na