Chystá se nový Midnight Club, napovídají uniklé obrázky

Zase jednou tu máme pěknou spekulaci. A to hned takovou, která se týká slavného studia Rockstar Games. To by se po neskutečném úspěchu Grand Theft Auto 5, který nadále pokračuje prodejem digitálního obsahu, a příští rok vycházejícímu Red Dead Redemption 2 mohlo pověnovat další své – už ne tolik známé, ale přesto úspěšné – značce.

Po deseti letech

Této spekulaci nahrávají přinejmenším dva screenshoty, které mají pocházet z nového, dosud ještě neoznámeného titulu série Midnight Club. Objevily se na XboxLive.com a mají být právě z Xbox One verze.

Zatím není pochopitelně nic potvrzeno a Rockstar Games se k úniku nevyjádřili. Přesto není nový díl značky Midnight Club vůbec vyloučen. Společnost Take Two, které Rockstar Games patří, investorům včera oznámila, že investuje do vývojářských kapacit, aby se mohla věnovat většímu množství svých lukrativních značek.

Poslední díl série – Midnight Club: Los Angeles – vyšel téměř před deseti lety (2008) na PS3 a Xbox 360. Přestože série nikdy nedosáhla megahypu jako GTA nebo RDR, vždy se prodávala docela dobře a důvodem, proč o sobě dlouho nedávala vědět, bylo právě nejspíš to, že v Rockstar Games měli jiné priority.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na