PlayStation navazuje spolupráci s platformou Discord

Foto: Sony

Společnost Sony oznámila partnerství s komunikační platformou Discord. Kromě toho také do Discordu investovala a stala se menšinovým vlastníkem. Díky tomu by mělo dojít k bližšímu propojení obou společností a jejich služeb.

Spolupráci oznámil prostřednictvím blogu Sony šéf Jim Ryan. „Ve společnosti PlayStation neustále hledáme nové způsoby, jak umožnit hráčům po celém světě navazovat vzájemné kontakty, vytvářet nová přátelství a komunity a sdílet zábavné zážitky a trvalé vzpomínky. V tomto duchu s potěšením oznamujeme nové partnerství s Discordem, komunikační službou, kterou si oblíbili hráči a kterou každý měsíc využívá více než 140 milionů lidí po celém světě,“ řekl ke spolupráci Ryan.

Oznámení o spolupráci se Sony přichází krátce po tom, co o Discord projevil zájem také konkurenční Microsoft. Ten za něj nabídl 10 miliard amerických dolarů. Nicméně Discord nabídku odmítl s tím, že chce nadále zůstat nezávislou platformou.

Podrobnosti a konkrétní parametry spolupráce jsou zatím neznáme. Jim Ryan však v tiskové zprávě slíbil oznámení dalších informací v průběhu několika měsíců. Předpokládá se však, že hlavní propojení mezi Discordem a PlayStation Network proběhne nejdříve na počátku příštího roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na