Playstation a Nintento měly o svátcích problémy. Hráči se nemohli připojit

Už se to stává téměř tradicí. Ani tentokrát se některé hry a online služby určené k jejich hraní neobešly o vánočních svátcích bez problémů. S výpadky se potýkala především služba Playstation Network, která podle všeho zažívala extrémní příval hráčů.

Společnost Sony sice na Twitteru přiznala, že registruje problémy s uplatňováním voucherů, ale podle hráčů byly problémy mnohem hlubší – mnohým z nich se nepodařilo vůbec navázat se službou spojení.

Poněkud překvapivě několik hodin nefungovaly servery závodní hry Gran Turismo Sport, která je zaměřená na online hraní. Mělo se přitom za to, že se moc dobře neprodávala. Zjevně to ale později dohnala, protože problémy měly být způsobeny právě velkým zájmem hráčů o připojení.

Podobné problémy postihly Nintendo eShop, kde se rovněž vyskytovaly potíže s připojením, ale i dalších chyby. Zdá se, že obě služby už běží tak, jak by měly.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na