Gran Turismo Sport se dočká kampaně a nových vozů. Autoři hasí špatné prodeje

Nejnovější díl série Gran Turismo byl veleben za povedenou hratelnost, což je u závodní hry to nejdůležitější. Jenže co naplat, omáčka kolem nebyla zrovna tím pravým ořechovým, a tak se GT Sport neprodává vůbec dobře.

Vývojářské studio Polyphony Digital myslí, že ještě není vše ztraceno a pokouší se o takzvaný “damage control”. Začali radikálním zlevněním hry na polovinu pouhý měsíc po vydání. Za ještě výhodnější cenu (799 Kč místo 1799 Kč) si hru můžete koupit v obchodě JRC Gamecentrum.

To ale nestačí. Už 27. listopadu vyjde první velký update, který hru zbaví nutnosti online připojení při hraní singleplayerového obsahu. Zároveň do hry přidá tři nová auta a rozšíří tak relativně (oproti předchozím dílům) malý vozový park.

Kontinuální přísun obsahu

V prosinci pak bude následovat další update, který má přinést GT League Mode, což bude podle autorů variace na oblíbenou kampaň GT-Mode z minulých dílů, která v Gran Turismo Sport původně chyběla.

Kromě toho v prosinci do hry přibude 12 nových aut. Ty budou přibývat i dále – do března 2018 je v plánu celkem 50 nových vozů. To už je slušná porce. Kromě toho se chystají nové tratě a také GT League Mode má být kontinuálně vylepšován.

Polyphony Digital tak míří přesně na kritická místa, která jsme uvedli v recenzi. S novým obsahem by Gran Turismo Sport mělo být mnohem lepším a komplexnějším zážitkem pro jednoho hráče. Zároveň nabídne mnohem větší hodnotu za velmi příznivou cenu. Hráči tedy v tomto případě vyhráli.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na