Wolfenstein 2 se dočkal demoverze pro PC i konzole

Kdo si ještě nepořídil jeden z podzimních hitů Wolfenstein 2: The New Colossus a jeho koupi přitom zvažuje, může si udělat lepší obrázek díky nově vydané demoverzi, která obsahuje první úroveň hry.

V případě PC verze je třeba stáhnout datový balíček o velikosti 9,4 GB. Pokud si demo chcete zahrát na Playstation 4, nevyhnete se na Playstation Store stažení celé hry, kterou pak lze také aktivovat, pokud se pro koupi rozhodnete. Stejný postup platí pro Xbox One. Hru si můžete objednat také v obchodě JRC.

Podle našeho recenzenta Radima Krýzla je Wolfenstein 2 – The New Colossus jednou z nejlepších her roku. “Wolfenstein 2: The New Colossus má jistě své chybky jako třeba výpadky umělé inteligence nepřátel. V celkovém součtu jsou to ale jen drobnosti, které rychle zapomenete. Hra samotná vám ale v paměti nějakou dobu ulpí. Kdyby přestřelky nebyly tak parádně hratelné, rád bych je i přeskočil jen proto, abych mohl hned sledovat, jak bude pokračovat výborný příběh plný vtipu, satiry, ale i dramatu. Jako celek mě tahle hra strhla a považuji ji za nejlepší střílečku roku,” zakončil svou podrobnou recenzi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na