Gran Turismo Sport zlevnilo na polovinu. Měsíc po vydání!

Takhle si to autoři nejnovějšího dílu slavné závodní série asi nepředstavovali. Gran Turismo Sport se mělo stát jedním z největších hitů herní vánoční sezóny, což už se mu ale nejspíš nepodaří. Přestože nejde vůbec o špatnou hru, přijetí je spíše vlažné.

Reakce tak na sebe nenechala dlouho čekat. Společnost Sony, která hru vydává, zlevnila Gran Turismo Sport na polovinu původní ceny. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby hra nebyla na trhu necelý měsíc. Sony se tak zjevně snaží za každou cenu podpořit předvánoční prodeje, a to i za cenu toho, že na každém prodaném kusu udělá poloviční obrat.

Za nejnižší možnou cenu 799 Kč si Gran Turismo Sport můžete koupit například u JRC Gamecentrum. Původní cena byla 1799 Kč.

Gran Turismo Sport vážně není snadné hodnotit. Už v průběhu vývoje existovaly náznaky, že by to tentokrát nemuselo být úplně to pravé ořechové, což se bohužel alespoň zčásti potvrdilo. Důraz na online hraní je jistě hezký, ale do takové míry proto osekat zážitek pro sólové hráče není úplně příkladný postup, obzvlášť když onlinový obsah zatím zjevně není tak rozvinutý, jak by do budoucna – doufejme – být měl. Na druhé straně ale hra stále nabízí skvělý jízdní zážitek. Konkurence je však v dnešní době tak silná, že výsledné hodnocení je takové jaké je,” napsal Petr Fáral ve tři týdny staré recenzi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
XSPY
Host
XSPY

Pos..li to! Tuning je tradičně díl od dílů jednodužší a samotná hra je hodně funkčně ořezaná, ve hře vůbec není změna počasí (natož dynamická),design vzhledu pro jistotu nefunguje VŮBEC. Okolí tratě je hodně graficky podprůměrné a tratí je jen několik. Zatím mne těší, že v podstatě každý den dostanete auto,když ujedete denní dávku mil. (3 závody +-). Autoškola, výzvy a pak zvládnutí okruhu taky chvilku zaberou… No ale potom jen denní závody a šampionát a důvod proč jezdit není. :/, Tak v bundlu s ovladačem za 1890 už od 6.11 Myslím že jsem v klidu i když jsem tušil co… Číst vice »

Petr Hošek
Host
Petr Hošek

Koupeno na včera Alze za 799,-takže super…