TES 5: Skyrim dostává nové verze. Vychází na Nintendo Switch a Playstation VR

The Elder Scrolls V: Skyrim je šest let stará hra, která ale pořád dokáže dělat parádu. Společnost Bethesda se jí rozhodla zpracovat hned ve dvou, značně odlišných verzích. Nově si ji tak v duchu každého zařízení mohou vychutnat majitelé herní konzole Nintendo Switch a virtuální reality Playstation VR.

Obě verze nabízejí kompletní herní zážitek, kdy nezahrnují pouze základní hru, ale také oficiální přídavky jako Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn. To už je slušná porce, která stačí na mnoho desítek hodin zábavy.

Nové herní prvky a speciální edice

Verze pro Nintendo Switch (koupit) se pyšní dokonce novými herními prvky jako je pohybové ovládání v boji a páčení zámků, stejně jako výbavou známou ze sesterského titulu The Legend of Zelda. K dispozici tak bude Master meč, brnění Hylia nebo Linkova tunika. Především vám ale tato verze umožní hrát obří Skyrim i na cestách.

Společnost Bethesda také oznámila, že před Vánoci bude The Elder Scrolls V: Skyrim (koupit PS VR verzi) nabízet za zvýhodněnou cenu ve speciálním balení spolu s Playstation VR headsetem.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na