Wild West Online odloženo. Autoři zveřejnili plán na příští rok

V oficiálním fóru chystané hry Wild West Online se její tvůrci přihlásili o slovo ohledně termínu vydání. Přestože dosud platilo, že má tato westernová onlinovka vyjít do konce roku, s jeho blížícím se koncem začínalo být každému jasné, že už se to nejspíš nestihne. A také že ne – hra byla odložena na první čtvrtletí roku příštího, protože tvůrci nechtějí vydávat nehotový produkt.

Když jsme Wild West Online oznamovali, plánovali jsme ho vydat do konce tohoto roku. Ale v průběhu posledních měsíců a po zpětné vazbě od komunity jsme zjistil, že hra potřebuje více, aby splnila vaše očekávání. Nechceme vydávat něco nehotového a zároveň chceme být nadále transparentní, a tak oznamujeme odložení na pozdní zimu 2018,” stojí v prohlášení autorů.

Na první pohled může být termín “pozdní zima 2018” matoucí. Ale nebojte, nejde o prosinec příštího roku, nýbrž období mezi lednem a březnem 2018. Tvůrci zároveň vypustili roadmapu na příští měsíce, tedy na co se mohou těšit hráči v předběžném přístupu a následně i v hotové hře:

  • frakce a války frakcí,
  • pověst, schopnosti a crafting,
  • hledání pokladů,
  • lovecké oblasti,
  • gangy a klany.
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na