PlayStation Plus Essential, Extra i Premium na Herní-kupony.cz zaplatíte klidně i z mobilu

Předplatné na oblíbenou konzoli je alfou a omegou každého aktivního gamera. Obzvlášť milovníci značky PlayStation jistě vědí, jak dobrou investicí může pořízení takového předplatného být. Z rozdělení někdejšího členství PlayStation Plus na tři odnože může však leckomu jít hlava kolem. V tomto článku vám proto objasníme, co jednotlivá členství svým předplatitelům přinášejí, případně kde a jak je pořídit. 

PlayStation Plus Essential, Extra a Premium

Původní jediná subskripce PlayStation Plus se v červnu 2022 rozvětvila hned na tři členství PS Plus – konkrétně Essential, které své výhody přejalo od původního členství, a dále pak bonusová Extra a Premium. Koupí Essential, které se mimochodem od původního neliší ani cenou, získá hráč každý měsíc 2 – 3 hry zdarma, samozřejmostí je i cloudové úložiště, podpora multiplayeru a exkluzivní nabídky například v podobě slev. 

Na tomto základu staví i zbylá členství Extra a Premium. Extra navrch přidává ještě katalog s více než 400 hrami pro PlayStation 4 a 5 či možnost tituly stáhnout a následně hrát lokálně. Nejbohatší Premium to vše doplňuje ještě o další zpřístupněné tituly na starší konzole (PS 1, PS 2, PS3 i PSP), bezplatné trialy pro různé hry a další slevy a nabídky exkluzivní pouze pro tuto subskripci. Zkrátka výbava pro gamery, kteří to myslí opravdu vážně!

Rychle a jednoduše s Herní-kupony.cz

Pokud zvažujete zakoupení některého z předplatných PlayStation Plus, jistě neprohloupíte, pokud zamíříte na Herní-kupony.cz. Zde si všechny druhy členství můžete pořídit ve třech různých trváních – na 1, 3 či 12 měsíců. A jaké výhody vlastně kupony přinášejí? Mimo pohodlného nákupu v rodném jazyce se může e-shop pochlubit třeba i bohatou nabídkou platebních metod. 

Nemáte možnost platit kartou? S Herními-kupony své PS předplatné uhradíte třeba klidně mobilem. Na kupony se můžete těšit okamžitě v digitální podobě. Pokud se vám líbí možnost kuponu jako dárku, nechte si jej vytisknout a zaslat v parádním provedení poštou. Takový kupon jistě potěší nejednoho věrného přívržence PlayStation.

Měsíční na zkoušku, nebo roční na jistotu?

Ať už jste ostřílený hráč, nebo se odhodláváte ke koupi předplatného zcela poprvé, díky velké variabilitě členství se nemusíte spokojit s kompromisem. Vyberte si přesně to, co odpovídá vaším hráčským potřebám, a pokud i v tomto váháte, pořiďte si kupon na jednoměsíční členství. Láká-li vás některá z nabídek, za zkoušku to rozhodně stojí

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na