Pořiďte si poukaz do Erotic City s exkluzivní 10% slevou

Jste tak trochu provokatér a otevřeně boříte stigmata, nebo se spíše ostýcháte a preferujete si své intimní záležitosti nechávat výhradně pro sebe? Tak či onak, koupě erotického zboží z e-shopu Erotic City je záruka naprosté diskrétnosti. Nemusíte se tak obávat rozpaků při převzetí zásilky. 

Čemu byste se však měli vyhnout na každý pád je především ostych před sebou samotnými. Pokud cítíte, že by erotické zboží mohlo pozvednout vaše prožívání na novou úroveň, odhoďte všechny obavy a směle do toho! Pokud využijete Erotic City poukaz, který je aktuálně v 10% akci, bude to hračka! A to možná doslova…

Exkluzivní sleva i rozšířené možnosti platby

Sháníte nového intimního pomocníka pro sebe nebo třeba v žertu pro přátele? V každém případě se vám jistě vyplatí vyzkoušet dárkové poukazy Erotic City z internetového obchodu Givery.cz. A proč přesně? Givery.cz jsou unikátní mimo jiné svou širokou nabídkou platebních i dopravních metod, díky čemuž můžete svůj nákup přesně přizpůsobit svým možnostem a preferencím. 

Pokud pro vás tedy není optimální možností platba kartou, můžete si mimo ni zvolit i úhradu bankovním převodem nebo dokonce hotovostí na jedné z mnoha poboček SAZKY. Zaplacený poukaz si poté buď necháte okamžitě zaslat v digitální podobě na e-mail, nebo poštou ve fyzické podobě. Fyzicky doručený poukaz může být v klasickém či luxusním dárkovém provedení, záleží čistě na vaší volbě.

Velikou výhodou je momentálně i speciální 10% sleva na všechny poukazy Erotic City z Givery.cz, kterou zkrátka nikde jinde neulovíte. 

Za co vlastně poukaz vyměníte?

To samozřejmě zůstává zcela na vás. Nabídka je ale velice bohatá. Mimo klasické a “provařené” sexuální pomůcky jako jsou vibrátory pro ženy či masturbátory pro muže, případně všemožné masážní pomůcky, lze v e-shopu nalézt i mnoho dalšího. Dilda, vakuové pumpy, různé návleky či nafukovací panny. Samozřejmostí je i sekce s v posledních letech tolik populárním BDSM zbožím

Kdo mimo rozkoše touží i po pevném zdraví, určitě ho zaujmou produkty s prokazatelnými zdravotními benefity. Venušiny kuličky proti inkontinenci či menstruačním bolestem pro ženy, erekční kroužky zase pro muže. Dalším erotickým zbožím jako jsou aromatické svíčky a další vonné produkty, lubrikační a dezinfekční gely, kondomy či dokonce afrodiziaka a feromony obchod jen potvrzuje svůj komplexní náhled na sexualitu. Ať jsou vaše motivace či touhy jakékoliv, v Erotic City se jistě najde něco právě pro vás.

Užívejte si naplno

Pokud cítíte, že ve vašem intimním životě něco chybí či zkrátka postrádáte onu jiskru… ať už o samotě či v páru… právě pořízení erotického zboží může být to správné a zdravé řešení. Za své potřeby ostatně není třeba se stydět, protože jsou naprosto normální. Nechte tedy chvíli stud stranou a zafantazírujte, po čem prahnete nejvíce.

S dárkovým poukazem můžete udělat radost sobě i partnerovi či partnerce, případně humorně zabodovat na oslavě kamarádů nebo kolegů. S četnými možnostmi platby i doručení se můžete vyhnout nepohodlí kolem pořizování vašich pomůcek. Nyní dokonce s 10% slevou!

Erotic City každou zásilku balí a doručuje diskrétně, nákup s sebou tedy mimo jiné nenese ani žádné riziko faux pas. Pokud stále váháte, vhodná chvíle pro krok vstříc novému rozměru vašich sexuálních prožitků je právě teď.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na