Podívejte se na nový trailer z Mafia: Definitive Edition

Foto: Mafia Definitive Edition

Dne 28. srpna 2002 spatřila světlo světa patrně nejpopulárnější česká hra všech dob – Mafia: The City of Lost Heaven, která spoustě hráčů učarovala jak poutavě podaným příběhem, tak vynikající atmosférou krizí zmítané Ameriky 30. let a to nejen u nás, ale také v zahraničí.

Toto významné výročí mohlo být velmi pěkně oslaveno díky vydání Mafia: Definitive Edition, která nabídne kompletní přepracování původního příběhu do modernějšího hávu. Bohužel, komplikace způsobené koronavirem se nevyhnuli ani kancelářím studia Hangar 13, jenž na hře pracuje a vydání muselo být posunuto, aby vývojáři měli dostatek času titul dostatečně vyladit.

Foto: Mafia: Definitive Edition / Take-Two

Jako malé bolestné za to, že si na vydání nové podoby kultovní české akční hry budeme muset ještě nějaký ten týden počkat, můžeme vnímat alespoň vydání dalšího traileru, který se objevil v rámci úvodní ceremonie letošního ročníku Gamescomu.

Nový trailer nám dává možnost udělat si poměrně hezký obrázek o tom, jak budou v Definitive Edition vypadat některé z nejikoničtějších momentů celého příběhu.

Datum vydání Mafia: Definitive Edition je aktuálně stanoveno na 25. září letošního roku. Hra vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Mafia: Definitive Edition – “A Life of Reward Too Big to Ignore” Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na