Brány World of Warcraft: Shadowlands se otevřou 27. října

Blizzard

Hned v první den letošního ročníku konference Gamescom, která se vzhledem k aktuální nesnadné době rovněž bohužel koná pouze digitální formou, dostal poměrně štědrý prostor Blizzard, jenž kromě krátkého animovaného filmečku světu odhalil také datum vydání již osmého datadisku pro World of Warcraft, nesoucím podtitul Shadowlands.

Zatímco aktuální datadisk Battle for Azeroth byl ve výsledku pro většinu hráčů spíše zklamáním, Shadowlands, který slibuje do hry navrátit některé dříve zrušené aspekty, by mohl postihnout o poznání lepší osud, ale nepředbíhejme.

World of Warcraft: Shadowlands vyjde 27. října letošního roku, dá se tedy očekávat, že již v průběhu září se hra upgaduje na verzi 9.0, což bude znamenat pro hráče mnoho změn, které je připraví na příchod nového datadisku.

Kromě nového traileru, odhalujícím v úplném závěru datum vydání, Blizzard na Gamescomu premiérově představil i první část minisérie animovaných krátkých filmů Shadowlands Afterlives s podtitulem Bastion.

Shadowlands: Official Release Date Trailer

Shadowlands Afterlives: Bastion

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na