Akce Call of Duty: Black Ops Cold War představena. Podívejte se na první trailer

Foto: Call of Duty: Black Ops Cold War

Vydavatelská společnost Activision si tentokrát dala docela na čas, až si někteří fanoušci série Call of Duty říkali, zda tento každoroční cirkus letos náhodou nevynechá.

Ne, to se nestane, zní odpověď. Novým přírůstkem do série, jejíž pokračování už nikdo nepočítá, bude hra s trochu krkolomným názvem – Call of Duty: Black Ops Cold War. Activision také potvrdil to, o čem už se nějakou dobu spekuluje a sice, že hra bude zasazena do období studené války. Cold War, které bude přímým následovníkem Black Ops, vás zavede do hlubin napjatého geopolitického universa začátku 80. let 20. století. Těšit se můžete na příběhovou kampaň, oblíbený mód se zombíky a pochopitelně také multiplayerová klání.

Black Ops Cold War naváže přímo na první díl série a vezme hráče na divokou, konspiracemi tvořenou horskou dráhu raných 80. let. Hráči budou bojovat na straně oblíbených postav jako Woods, Mason a Hudson za to, aby se skutečná pravda dostala na světlo světa,” říká kreativní ředitel vývoje s česky znějícím jménem, Dan Vondrak z Raven Software. Právě toto studio přitom se hrou pomáhá tradičním tvůrcům z Treyarchu.

Pro Call of Duty: Black Ops Cold War slibují autoři osvědčený styl subsérie Black Ops obohacený o popkulturu 80. let. V příběhové kampani bychom si měli užít pořádné porce konspirativních akcí. Narazíte tu na historické postavy a navštívíte místa, kde se psala historie, jako například východní Berlín, Turecko, Vietnam nebo Moskvu.

V roli elitních agentů se budete snažit zatnout tipec desetiletí plánovanému spiknutí. Půjdete po stopě tajuplné postavě známé jako Perseus, která chce změnit globální mocenské pořádky světa a tím i obraz dějin. Za tímto účelem pochopitelně využijete studenoválečný zbraňový arzenál a výzbroj.

Activision pro Call of Duty: Black Ops Cold War potvrdil možnost cross-playe mezi aktuální a příští generací konzolí.

Call of Duty: Black Ops Cold War vyjde 13. listopadu, a to nejprve pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Verze pro Playstation 5 a Xbox Series X by měly následovat ještě do konce roku.

Call of Duty: Black Ops Cold War – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na