Podívejte se na záběry z hraní loveckého simulátoru Hunting Simulator 2

Lovci mohou ve hře prozkoumat 6 otevřených oblastí včetně divokých plání v Coloradu, texaské pouště a majestátních evropských lesů.

Hunting Simulator 2 přináší věrně reprodukovanou faunu ve všech regionech, včetně drobné i velké zvěře, obávaných dravců a vodního ptactva ze 33 zvířecích druhů, které musíte prostudovat a vystopovat, abyste dosáhli svých cílů. Zkušení lovci si druhovou rozmanitost v Hunting Simulator 2 určitě zamilují, neboť každý z druhů zahrnuje samce, samice, mláďata i starší jedince, což zajišťuje ten nejrealističtější herní zážitek.

Hunting Simulator 2 představuje i další novou funkci, kterou si žádala komunita fanoušků: loveckého psa, který vás bude doprovázet na výpravách. Zatímco budete lovit svou kořist, pes vám díky svým bystrým smyslům pomůže najít a vyplašit zvířata. Bok po boku se svým psím společníkem můžete zkoumat a odemykat veškerý obsah, který je ve hře dostupný. Další informace budou odhaleny už velmi brzy!

Hunting Simulator 2 vyjde 25. června 2020 na PS4, Xbox One a PC. Verze pro Nintendo Switch vyjde později. Ti, kdo si hru předobjednají, dostanou herní bonus v podobě luxusní brokovnice.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na