Podivný Death Stranding vyjde na PC příští rok

Dlouho se mělo za to, že očekávaná podivnost od Hidea Kojimy jménem Death Stranding vyjde exkluzivně pro Playstation 4, protože to byla právě společnost Sony, která studiu Kojima Productions výrazně pomohla financovat vývoj. Pak se ale začalo spekulovat o tom, že by se hra přeci jen mohla dostat také na PC. Dohady nakonec uťal sám Hideo Kojima, když na svém Twitteru oznámil vydání Death Stranding na PC začátkem léta příštího roku.

Dá se tak říct, že vlk se nažral a koza zůstala celá. Kdo si bude chtít Death Stranding užít po jeho vydání 8. listopadu, bude tak muset učinit na konzoli Playstation 4. S velkým odstupem se pak hra pokusí získat další fanoušky také na PC. Hodně přitom bude záležet na tom, jak se hra povede. Zatím totiž působila natolik podivně, že bylo obtížné udělat si o ní pořádný obrázek. Skoro bychom ale dali ruku do ohně za to, že nepůjde o hru pro všechny a že se k ní člověk bude muset propracovat, aby jí přišel na chuť.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na