Poutavé záběry ze strategie Jurassic World Evolution. Včetně T-Rexe!

Vývojářské studio Frontier Developments se pochlubilo novým ingame videem ke své chystané budovatelské strategii Jurassic World Evolution. K vidění je samozřejmě několik typů dinosaurů, mezi nimi obří Brachiosaurus nebo nebezpečný Velociraptor. Chybět samozřejmě nesmí ani svého druhu antihrdina filmové ságy Jurský park – obývaný Tyranosaurus Rex.

Jurassic World Evolution vám umožní stát se ředitelem zábavního parku zaměřeného na dinosaury. Zpočátku si můžete vybrat jednu ze tří cest, kterou se chcete vydat: zábava, bezpečnost nebo věda. Podle toho, kterou z nich si vyberete, budou váš park obydlovat určité typy prehistorických zvířat. Pokud se například zaměříte na bezpečnost, budete se věnovat především nebezpečným tvorům a tomu, jak je zabezpečit, což se pochopitelně ne vždy povede a pak budete muset řešit krizovku.

Jak už to známe z filmů, být ředitelem takového parku, není jen tak. Budete muset řešit spoustu problémů, přičemž útěky dinosaurů jsou jen jedním z nich. Vaši svěřenci totiž mohou být třeba nemocní nebo ostrov, na kterém park budujete, postihne přírodní katastrofa.

Jurassic World Evolution má vyjít v létě příštího roku, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Jurassic World Evolution – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na