The Division se dočká pokračování, naznačuje vývojář

Oblíbená online hra The Division je na trhu od března roku 2016 a pomalu se blíží její druhé jubileum. Vývojářské studio Massive Entertainment má sice plné ruce práce s poskytováním nového obsahu pro hru v rámci Live služby a zároveň s vývojem hry k chystanému filmu Avatar 2, ovšem podle výroku výkonného ředitele studia je další díl The Division velmi pravděpodobný.

David Polfeldt sice ujistil, že se Massive Entertainment nadále stará o The Division, jak jen to je možné, ale zároveň si neodpustil pohled do budoucna. “Myslím, že je to opravdu fantastická značka, která v sobě skrývá neskutečné množství příběhů. Existuje spoustu věcí, které jsme v The Division 1 neudělali a které by pro hru byly zajímavé. Domnívám se, že tu máme definitivně spoustu prostoru pro pokračování, které by šlo daleko nad to udržet The Division online. O tom ale teď nemohu říct nic víc.

Stávající hráči si ale nemají dělat starosti, co se hrou bude. The Division se nadále těší maximální podpoře. “Vidím to jako svého druhu vztah. Pokud se svými hráči randíš a oni z toho mají radost, nepřestaneš s nimi chodit. Dlouho jsme si mysleli, že budeme mít v tento moment mnohem méně hráčů, protože jsme vycházeli z toho, jak to chodí u většiny RPG her.” Jak to tedy vypadá, mají se fanoušci hry na co těšit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na