Twitch rozdává desítkovou strategii Steamworld Heist

Pěknou vánoční akci si připravila oblíbená platforma pro streamované vysílání Twitch. Hráčům zcela zdarma rozdává tahovou strategii Steamworld Heist v PC verzi, která má na Steamu skvělé hodnocení 10/10 a rozhodně tak stojí za zkoušku. Obzvlášť, když vám k jejímu získání stačí účet Twitch Prime. Stahovat můžete do 27. prosince, hra vám ale zůstane navždy.

Steamworld Heist klame grafikou. Přestože jde o pokračování oblíbené skákačky Steamworld Dig a navzdory 2D komiksovému stylu je to tahová strategie. Tah po tahu budete ovládat své plechové vojáky, abyste se s nimi zmocnili vesmírných lodí a tím pádem tučné kořisti. V průběhu přibližně 15 hodin trvající kampaně získáte přístup k odstřelovačům, bojovníkům na blízko, expertům na výbušniny a dalším specializacím, které navíc můžete vylepšovat novými zbraněmi a levelováním.

Steamworld Heist je vážně pecka. S bezplatným stažením neváhejte, rozhodně nebudete litovat a vánoční svátky si s tímto titulem parádně užijete.

Steamworld Heist – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na