Pozapomenuté Diablo Immortal se připomíná novým videem a obrázky

Foto: Blizzard Entertainment

Včera začal velký herní veletrh ChinaJoy, na kterém je zastoupen také Blizzard. Jedním z velkých témat celé akce je jeho titul Diablo Immortal, které očividně cílí především na asijské publikum, jež má v extrémní oblibě mobilní free2play hry. K této příležitosti se tak objevilo po delší době video z hraní a také nové screenshoty.

Video Diablo Immortal sice oplývá čínskými texty, ovšem o jejich důležitosti lze s úspěchem pochybovat. O samotné hratelnosti si z něj uděláte obrázek více než slušný. Každopádně se zdá, že autoři upravili uživatelské rozhraní a podařilo se jim trochu vylepšit grafické zpracování. Opticky teď Immortal působí možná lépe než už poněkud letité Diablo 3.

Zajímavé jsou především přepracované modely postav. Ty se nyní jeví vskutku detailně. Například u barbara jsou rozeznatelné jizvy a amulety na řetězu mají různé vzory. Ve vyšším rozlišení si hru lze představit i na PC, byť zde pravděpodobně nikdy nevyjde. Na druhé straně je z postav znát přeci jen určitý asijský nádech. Obličeje připomínají figurky z asijských MMORPG.

To, co je ve videu k vidění, nicméně skutečně budí dojem, že tenhle titul patří do série Diablo, jakkoliv je jejími fanoušky nenáviděn. Pokud si ale odmyslíme, že hra vyjde na mobily, vyzařuje starou dobrou atmosféru a disponuje rychlou akční hratelností.

Termín vydání Diablo Immortal zatím není znám.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 2.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na