Předělávka slavného System Shocku vypadá stále lépe. Podívejte se na video

Vývojářské studio Nightdive pilně pracuje na projektu, do kterého mnoho hráčů vkládá velké naděje. System Shock Remastered je předělávkou původního slavného System Shocku do moderního grafického hávu.

Aby autoři hráčům dobu čekaní trochu osladili, vydali další vývojářské video, ve kterém o hře nejen mluví, ale ukazují také zajímavé záběry z hraní.

Nejen lepší grafika

Vývoj zatím není v úplně pokročilé fázi, a tak se budete muset spokojit s takzvaným “Vertical Slice”, což je krátký úsek, který ale obsahuje prakticky všechny herní elementy. Na první pohled je jasné, že grafika je opravdu povedená. Nejde ale jen o ní, autoři chtějí, aby si hráči užili moderní hru se vším všudy, a proto přizpůsobí i některé herní principy.

System Shock Remastered nezaměňujte s rovněž chystaným System Shockem 3, na kterém pracuje studio Otherside a který má být opravdovým nástupcem prvních dvou dílů s kompletně vlastním obsahem.

System Shock Remastered – vývojářské video

https://www.youtube.com/watch?v=lKfnTnZuC5E

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr Novák
Host
Petr Novák

Hrál jsem tu první misi, kterou dali jako ukázku při zahájení kampaně a byla to naprostá pecka. Upravili původní ( v dnešní době značně krkolomné ) ovládání dnešnímu standartu, oblékli hru do moderní moc pěkné grafiky, a zároveň se jim podařilo zachovat úžasně strašidelnou atmosféru, která vysloužila originální předloze místo v síni herních legend.