Příští God of War by mohl vyprávět příběh starých Egypťanů nebo Mayů

Přestože nejnovější díl slavné série God of War, který bude zároveň jakýmsi jejím restartem, má vyjít už na začátku roku 2018, zatím toho o něm nevíme zdaleka tolik, kolik bychom si přáli. Jde ale zřejmě o záměr autorů, kteří nechtějí prozradit příliš před samotným vydáním, aby pak hráče mohli co nejvíce překvapit.

Ve studiu Sony Santa Monica už se ale spřádají plány, co se známou značkou do budoucna. Ředitel vývoje Cory Barlog se trochu rozhovořil o tom, co pro Kratose a spol. chystají. Zatímco minulé díly čerpaly z řecké mytologie, ten přicházející má zdroj inspirace v mytologii severské. Podle Barloga by další díly opět mohly přinést změnu. Dovede si prý představit zasazení do starého Egypta nebo do zaniklé mayské civilizace. Popravdě, více by se nám líbila druhá možnost, protože Egypt už byl poměrně zevrubně zpracován v nedávném Assassin’s Creed Origins, byť v God of War by to mohlo být pojato odlišně.

Cory Barlog také prozradil, že v Sony bylo docela dost lidí, kteří chtěli sérii po vydání God of War: Ascencion opustit. Říkali mu prý: “Musíš nás opravdu přesvědčit, abychom udělali další God of War“. Zdá se, že je přesvědčil. Zároveň by byl rád, aby série God of War dosáhla podobné popularity jako právě Assassin’s Creed, což by mimo jiné znamenalo také pravidelné vydávání nových dílů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na