Project C bude novou online hrou s otevřeným světem. Pracují na ní autoři Half-Life 2 a Thief

Vývojářské studio Darewise Entertainment oznámilo novou sci-fi MMO hru. Možná by si toho ani nikdo nevšiml, kdyby se v novém studiu nesešla slavná jména. Tím prvním je Randy Smith, který se velmi podepsal na skvělé sérii Thief. Druhou hlavní postavou vývoje je potom Viktor Antonov, který zodpovídal za uměleckou stránku Half-Life 2 a Dishonored.

Project C se odehrává v dalekém světě cizí planety, s níž se hráči nejprve musí seznámit a poté zde začít bojovat o nadvládu. Autoři slibují jeden jediný, zato ale obrovský server, který pojme všechny zájemce o hru. Tvůrci chtějí vydávat pravidelná obsahová rozšíření, která budou posouvat děj vpřed. Atmosféra hry se z prvních artworků jeví velmi temně.

Od jiných masivně multiplayerových her by se Project C měl lišit v tom, že vaše činy a rozhodnutí budou mít na herní svět permanentní dopad. Mimo jiné se můžete těšit také na simulovaný ekosystém, stejně jako realistické rozdělení surovin, které se podepíše na hospodářském systému hry.

Project C se nachází v rané fázi vývoje a zatím není jasné, kdy vyjde.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mech
Host
Mech

Plány jsou jedna věc, realizace druhá.