Call of Duty: Black Ops 4 oficiálně oznámeno i s datem vydání. Podívejte se na upoutávku

Tato zpráva málokoho překvapí. Už v předchozích týdnech bylo prakticky jasné, že dalším dílem série Call of Duty bude právě Black Ops 4. Pod patronátem vydavatele Activision na něm pracuje prověřené vývojářské studio Treyarch, které je zodpovědné také za předchozí díly této podsérie.

Bohužel to je tak zatím vše, co o hře víme. Velkého představení se totiž dočká až 17. května 2018, přičemž vydání je plánováno na 12. října 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Uvolněný teaser trailer je až příliš rychlým sestřihem nejrůznějších scén, abychom z něj mohli usoudit, kdy a kde se bude Call of Duty: Black Ops 4 odehrávat. Black Ops 2 byl zasazen do roku 2025 a Black Ops 3 potom dokonce do roku 2065. Je tedy dost možné, že se opět podíváme do budoucnosti.

Zajímavým detailem je skutečnost, že webová stránka Call of Duty nyní nabízí propojení účtu se službou Battle.net. Black Ops 4 by tak mohlo být prvním Call of Duty, které vyjde pro PC právě přes tuto platformu, která původně patřila pouze hrám od Blizzardu. Activision jejím prostřednictvím však loni vydal už Destiny 2.

Call of Duty: Black Ops 4 – teaser

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Velka
Host
Velka

nuda