Ubisoft oznámil online akci The Division 2! Pracuje na ní rovnou šest vývojářských týmů zároveň

V posledních týdnech se množily náznaky toho, že se kolem úspěšné online akce The Division chystá něco velkého. Ukázaly se být pravdivými, když Ubisoft nyní oznámil přípravy druhého dílu. Na něm je v této fázi výjimečné především to, že ho chystá hned šestice vývojářských týmů rozmístěných po celém světě. První ukázky by se měly objevit na červnovém veletrhu E3.

Máme velkou radost z toho, že vás můžeme informovat o práci na The Division 2. Vývoj vede studio Massive Entertainment a podílí se na něm také studia Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest a Ubisoft Shanghai. The Division 2 poběží na aktualizované verzi Snowdrop enginu, která nám umožní uskutečnit naše ambice, které s tímto titulem máme. Ještě důležitější je ale to, že můžeme veškerou zkušenost, kterou jsme v minulých letech nasbírali, investovat do pokračování a zajistit tak, že bude skvělé,” stojí v prohlášení společnosti Ubisoft.

Toto oznámení vyšlo na blogu Ubisoftu, ale zdá se, že ho tam někdo umístil příliš brzy, protože záhy opět zmizelo. O hře samotné zatím není nic známo, ale zdá se, že autoři chtějí stavět na prvním dílu a přitom se vyvarovat řady chyb. To by z The Division 2 mohlo udělat ještě úspěšnější a globálnější titul než jakým byla jednička. Tu si přitom zahrálo už 20 milionů hráčů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na