První ohlasy na The Division 2 jsou nečekaně pozitivní

Vybraní hráči s předběžným přístupem už mají možnost hrát očekávanou online akci The Division 2. Někteří už dokonce stihli dokončit příběhovou kampaň a ačkoliv by neměli, dělí se na sociálních sítích o své poznatky. Ty jsou přitom až nečekaně pozitivní.

Například uživatel Rogue popisuje na síti Reddit start hry za mimořádně povedený, přičemž jeho post získal 1300 pozitivních hlasů. “Kdo utekl z Anthem, bude tady spokojený,” dodává See-Gulls. Především honba za lootem je podle většiny hráčů povedenější než v konkurenčním titulu od Bioware. Zatímco Anthem musí ještě hodně vylepšovat, The Division 2 je prý od počátku na správné cestě. “The Division 2 působí ve všech ohledech jako pokračování,” píše onframe.

Tip na článek:  Steam v problémech. Ztrácí nové hry, naposledy The Division 2

První hráči The Division 2 neskrývají nadšení ani z rozsahu hry. Dějištěm je Washington, který je údajně plný skrytého lootu a nabízí příjemné množství vedlejších misí, jejichž plnění přináší pocity uspokojení. Design misí je lepší než v prvním díle. Rovněž samotné prozkoumávání města je zábavné.

Pokud jde o rozsah samotné kampaně, podle prvních ohlasů zabere přibližně 30 hodin času, což je sice zhruba stejně jako v prvním díle, ale mise se podle hráče, který si říká MarcoStyle, hrají výrazně lépe.

Tip na článek:  The Division 2 bude apokalyptickou akcí ve Washingtonu D.C. bez chyb prvního dílu - první dojmy a záběry z hraní

První ohlasy je pochopitelně třeba brát s rezervou, protože zatím nikdo nestrávil ve hře tolik času, aby jí mohl skutečně objektivně zhodnotit. Leccos ale napovídá, že se Ubisoftu podařilo na trh přivést titul, který může dlouhodobě fungovat. Po zklamáních, která přinesl nejprve Fallout 76 a letos Anthem, je to příjemné zjištění.

The Division 2 vychází 15. března, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

The Division 2 – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

Jako jo… je to fajn, ale takovy “wau” efekt jako z Division 1 se bohuzel nekonal…

Dex
Host
Dex

Odehráno 20 hodin od 12.3. a jsem s hrou maximálně spokojený. Je to opravdové pokračování jak má být.