První záběry z hraní ambiciózní akce World War 3. Prezentuje bitvy pěchoty a tanků

Po oficiálním oznámení World War 3 jsme se dočkali prvního videa, ve kterém jsou k vidění záběry přímo z hraní. Titul od vývojářského studia The Farm 51 se bude odehrávat v Berlíně, Moskvě a Varšavě a chce nabídnout především důraz na týmovou a realistickou hratelnost. Singleplayerová kampaň v plánu není. Trailer se přitom soustředí na boje pěchoty a tanků.

World War 3 má na podzim letošního roku vstoupit do předběžného přístupu, přičemž někdy na rok 2019 je v plánu vydání hotové verze. Tvůrci jsou obzvlášť pyšní na svůj balistický systém, který zajistí autentický dopad kulek na tělo a zbroj vojáků.

World War 3 v první fázi nabídne dva módy, a to Warzone a Recon. Zatímco první jmenovaný připomíná Battlefield a nabídne velké mapy, vozidla, drony a týmové pojetí hry, při kterém se sbírají body. Recon je potom variací na dnes oblíbené Battle Royale hry a bude se opírat o silnou individualizaci vlastní postavy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na