První záběry z hraní vesmírného Star Citizen. Úvodní hodina z pohledu hráče

Dosud vydávaný videomateriál týkající se očekávané vesmírné simulace Star Citizen pocházel vždy od samotných autorů. O to zajímavější je aktuální video, které pořídil youtuber Xenthor Xi z první hodiny hraní verze Alpha 3.0, a to navíc v rozlišení 4K.

V tomto případě jde skutečně o první hodinu po spuštění hry, která je prezentována z pohledu samotného hráče. Nejde tedy o žádné dopředu inscenované záběry, ale skutečně o to, jak hra v současné podobě vypadá a jak pravděpodobně bude vypadat i po vydání.

Hlavního protagonistu budete doprovázet od prvních krůčků na vesmírné stanici, kde se probouzí z kryospánku, až po jeho první výlety do dalekého vesmíru. Podíváte se také na relativně pustou planetu, která nenabízí o mnoho více než pustiny a skály.

Alpha 3.0 momentálně běží na oficiálních testovacích serverech Star Citizenu. Stále více hráčů přitom do této verze dostává přístup. Zatím ale není oficiálně známo, kdy bude Alpha 3.0 definitivně odstartována.

Star Citizen – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Alien5
Host
Alien5

Pekne az na to ze zadny kryo spanek neni ani nebude 😃 jinak jra je hodne zasekana a skoro nehratelna viz YT kanal Jan Tichy.