Hráč vyzrál na Star Wars: Battlefront 2. Sestavil dřevěného robota, který vydělává kredity

Jednoduchou dřevěnou konstrukcí obelstil jeden z hráčů Star Wars: Battlefront 2 systém odměn této hry a za nicnedělání získává kredity, na které jiní musí hrát hodiny nebo si je dokonce koupit. Jde v podstatě o malého robota, jehož jedinou úlohou je tu a tam zmáčknout tlačítka na ovladači Playstation 4, aby hráč nebyl vyloučen ze hry.

Na konci partie pak hráč slízne smetanu v podobě přibližně 280 vydělaných kreditů, které pak může utratit za nenáviděné lootboxy. Zároveň tak odhaluje nedokonalost systému odměn ve Star Wars: Battlefront 2 (recenze). Ten totiž zjevně nezohledňuje výkon v jednotlivých partiích, ale především čas, který v nich trávíte, a to i tehdy, když nejste svému týmu nikterak nápomocní.

Primitivní a nenáviděný systém odměn

“Systém odměn v téhle hře je tak primitivní, že bych to mohl dělat ve spánku,” tituluje hráč své dílo v příspěvku na Redditu, kde ho zveřejnil. Jindy by na sebe přivolal vlnu nevole, protože tímto způsobem obchází pravidla hry a do jisté míry kazí zážitek ostatním.

Jenže Star Wars: Battlefront 2 a společnost Electronic Arts obecně jsou momentálně tak nenáviděné, že jakýkoliv trik, který obchází jejich systémy, je komunitou vítán.

Podívejte se na video, jak robot funguje:


Sledujte naše novinky také na Facebooku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pepsiman
Host
Pepsiman

Máte tam odlahuhe