Působivý pohled do zákulisí Cyberpunk 2077. Včetně záběrů z hraní

Vývojářské studio CD Projekt RED napíná takřka veškeré své kapacity do tvorby možná nejočekávanější hry současnosti, kterou je Cyberpunk 2077. Jak známo, autoři byli dlouhou dobu hodně tajnůstkářští a ani v poslední době neposkytují informace zrovna jako na běžícím pásu. O to cennější je nové “making of” video, ve kterém jednotliví tvůrci mluví o vývoji, což dokreslují atraktivní záběry z hraní.

Cyberpunk 2077 se poprvé obšírně představil na loňské E3, přičemž autoři se přiznávají k tomu, že z toho tenkrát měli velký strach. Nakonec ale šlo o pravděpodobně největší událost celého veletrhu. Na letošní E3 bude hra opět přítomná a doufejme, že už v pokročilé fázi vývoje. Ačkoliv stále nezhasly naděje na letošní vydání, přeci jen se jako pravděpodobnější jeví příští rok.

Tip na článek:  Cyberpunk 2077 pod drobnohledem. Spousta informací k hratelnosti, autům, RPG systému a rozloze hry - první dojmy přímo z E3 2018

Cyberpunk 2077 vyjde na PC a aktuální generaci konzolí Playstation 4 a Xbox One. Později se ale nejspíš objeví i na příští generaci herních konzolí.

Cyberpunk 2077 – making of video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

Jsem zvedavej jestli to má 1070Ti rozbeha na max detaily ve full hd rozliseni. Doufam, ze jo… 😛