Původní Star Wars: Battlefront 2 z roku 2005 opět nahodil své servery

Star Wars: Battlefront 2 není jen velmi očekávanou multiplayerovou akcí. Je také dvanáct let starou multiplayerovou akcí, jejíž servery už byly kdysi vypnuty. Zjevně ku příležitosti uvedení svého druhu remaku hry jsou však servery znovu online, jak je uvedeno na Steamu.

Do bitev se může vrhnout více hráčů než kdy dříve. Maximem serverů je 64 zároveň hrajících hráčů. A zájem o titul podle všeho je, takže se do hraní rovněž můžete směle vrhnout – parťáky i protihráče najdete.

V roce 2015 se Electronic Arts rozhodlo sérii obnovit, a to nikoliv tak, že by připravilo další pokračování – společnost přišla rovnou s restartem značky. První nový Battlefront však v hráčích zanechal spíše smíšené pocity, protože obsahově na tom nebyl zrovna nejlépe. Skvělá grafika vše neutáhla a staré díly tak u mnoha hráčů stále vedou.

Tvůrci se z kritiky poučili

Vývojáři si podle svých slov vzali kritiku k srdci a přicházející Star Wars: Battlefront 2 má nabídnout obsahu mnohem více, a to hned třikrát (myšlen je obsah při uvedení hry na trh). Budete si moct zahrát ve všech filmových epochách, včetně nové trilogie. Singleplayerová kampaň se bude odehrávat po událostech z epizody 6.

Nový Star Wars: Battlefront 2 vychází 17. listopadu. Zatím si každopádně můžete zavzpomínat u toho starého a následně lépe posoudit, co to vlastně znamená dvanáctiletý rozdíl mezi dvěma hrami, které se jmenují úplně stejně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JZ
Host
JZ

Bývaly na to opravdu podařené mody na Filefrontu. Snad je někdo zachránil…