Vychází strategie Divided We Fall – na start jde netradičně zdarma

Realtimová strategie Divided We Fall už se nenachází ve fázi předběžného přístupu (Early Access), ale tvůrci ze studia KAVA ji konečně oficiálně vydali. Hru uvedli vskutku netradičně – začínají totiž možností zahrát si celou hru zdarma, ale pouze do 5. října. Kdo si hru bude poté chtít koupit, obdrží slevu ve výši 25 %.

Divided We Fall se zaměřuje na přehledné boje v reálném čase, týmovou práci a management malé jednotky pěchoty. Můžete si zahrát rychlé partie jeden na jednoho nebo větší bitvy, kterých se účastní až 15 hráčů s až 120 vojáky.

V příštích měsících chtějí autoři do hry doplnit další národy, zbraně, zničitelná prostředí, systém morálky a DLC charaktery.

Předchůdce Divided We Fall

Divided We Fall je de facto remakem pozapomenutého titulu Call of Combat z roku 2002. Tuto velmi zajímavou hru vytvořil v roce 2002 student Florian Käding a získal s ní 100 000 registrovaných hráčů. Käding v roce 2013 založil studio KAVA a od té doby s menším týmem pracuje na nové interpretaci své hry.

V roce 2015 zažil Divided We Fall neúspěšnou kampaň na Kickstarteru a vypadalo to s ním všelijak. Autoři nakonec v práci pokračovali a nyní doufají, že to celé ponese ovoce.

Divided We Fall – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na