Quake Champions už za pár dní v předběžném přístupu

Quake Champions opustí 22. srpna uzavřenou betafázi a přesune se do přístupnějšího ranku předběžného přístupu (Early Access). Zájemci si hru budou moct stáhnout ze Steamu nebo Bethesda.net Launcheru.

S krokem na další úroveň dostane multiplayerová arénová akce také nové mapy a jednoho nového šampióna. Tím je Doom Slayer, známý z nejnovějšího vydání Dooma. Bude k dispozici samostatně i jako součást Champions Packu.

Zaváděcí nabídka

Tyto placené balíčky zahrnují aktuální i budoucí hrdiny, stejně jako další exkluzivní bonusy za zaváděcí cenu 29,99 EUR. Podle tvůrců cena později stoupne o 25 % na téměř 40 EUR.

“U tak razantní hry jako Quake Champions, kde tak moc závisí na schopnostech hráčů, není nic tak důležité jako kontinuální testování a vylepšování. Tím nejdůležitějším je ale feedback hráčů, který je nutný k vyvážení a optimalizaci a aby hra byla zábavná pro profíky i začátečníky. Early Access verze Quake Champions samozřejmě není finální. Už je ale velmi solidní a obsahuje čtyři módy, jedenáct šampionů, dobrou nabídku map a živou, rostoucí komunitu. V této fázi můžeme úzce spolupracovat s hráči, abychom hru vylepšili a přidali dodatečné prvky, než Quake Champions oficiálně vyjde,” řekl k předběžnému přístupu šéf id Software, Tim Willits.

Quake Champions – video s B.J. Blaskowiczem

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na