Underworld Ascendant konečně našel vydavatele a má nový trailer

Fantasy RPG Underworld Ascendant konečně našlo vydavatele. Společnost 505 Games si zajistila veškerá potřebná práva a tímto okamžikem přejímá veškeré distribuční aktivity. Konkrétní termín vydání zatím stanoven nebyl, stále však platí druhá polovina roku 2018.

“V podobě 505 Games jsme našli skvělého partnera, který nezávislým vývojářům opravdu rozumí a podporuje je,” říká Paul Neurath, šéf vývojářského studia OtherSide Entertainment. “Kromě toho chceme poděkovat fanouškům, kteří velmi přispěli k tomu, že se tento sen stává realitou. Všichni, kdo Underworld Ascendant podpořili na Kickstarteru, se o tento projekt hodně zasadili. Máme v plánu je zasvětit do celého vývoje, ukázat jim rané verze hry a s pomocí jejich zpětné vazby vytvořit fantastickou hru.”

Slavná série ve správných rukách

Underworld Ascendant si o počáteční náklady na vývoj řekl na Kickstarteru a vybral 860 000 dolarů. Vydání bylo původně plánováno už na konec roku 2016, ale vzhledem k rozšíření celého projektu bylo odloženo. Před nedávnem dostali podporovatelé možnost zahrát si pre-alfa verzi.

Underworld Ascendant je neoficiálním pokračovatelem skvělé série Ultima Underworld. Pracuje na něm řada tvůrců původních dvou her, v čele s Paulem Neurathem, který se výrazně podílel zejména na obou dílech Ultima Underworld.

Underworld Ascendant – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na