Razer Phone je supervýkonná stylovka pro hráče

Společnost Razer je známá svým herním příslušenstvím jako jsou klávesnice a myši. Tentokrát ale jde o pořádný kus dál a představuje vlastní smartphone. A ne jen ta ledajaký – Razer Phone má výkonu na rozdávání a pochopitelně se zaměřuje hlavně na hráče.

Z hlediska procesoru nebylo příliš na výběr. Pokud chce mít Razer supervýkonný smartphone, nemohl nesáhnout po procesoru Snapdragonem 835, který je aktuálně nejvýkonnějším mobilním CPU na trhu. Ten doplňuje pořádná nálož operační paměti (8 GB) a slušná vnitřní paměť o hodnotě 64 GB.

Pořádný obraz i zvuk

QHD displej se vyznačuje především vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz. Při běžném použití tuto vychytávku nepoznáte, ale v rychle se měnících scénách oceníte nebývalou ostrost obrazu.

Razer Phone používá zvukovou technologii THX s podporou Dolby Atmos a pyšní se předními stereo reproduktory.

Jak známo, i ty nejlepší specifikace dokáží ztroskotat na jedné věci – baterii. Razer naštěstí neponechal nic náhodě a použil 4000 mAh baterii, která stačí minimálně na sedm hodin strávených hraním her. Z nuly na 85 % se pak dokáže nabít za hodinu.

Razer Phone používá jako operační systém čistý Android 7.1.1 Nougat, který bude začátkem roku 2018 aktualizován na Android 8.0.

Razer Phone – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na