Red Dead Redemption 2 na PC už je možné stahovat

Pokud půjde vše podle plánu a nic nenasvědčuje tomu, že by nemělo, vyjde PC verze Red Dead Redemption už za pár dní, tedy 5. listopadu 2019. Vývojářské studio však nechce nic podcenit, a tak už teď dalo hráčům, kteří si hru předobjednali, možnost si herní data dopředu stáhnout (preload).

Pokud chcete být připraveni na den D a hodinu H, můžete si tak Red Dead Redemption 2 stáhnout v předstihu, abyste pak mohli rovnou začít hrát. Jediné, co musíte udělat, je kliknout v Rockstar Games Launcheru na tlačítko “preload”. Následně bude zahájen download veškerých dat. Připravte si ale na pevném disku dostatek místa, protože veškerá data zaberou téměř 110 GB, konkrétně pak 109,47 GB. Po instalaci se pak místo potřebné pro hru ještě navýší. Jak už jsme uváděli v HW požadavcích RDR 2, celkem je zapotřebí 150 GB volného prostoru na disku.

Red Dead Redemption 2 se stal loni na konzolích jednoznačným hitem (recenze), který se prodával jako po másle. Není důvod se domnívat, že tomu bude v případě počítačové verze jinak. Naopak, autoři chystají pro PC verzi vylepšení, zejména v grafickém zpracování.

RDR 2 – PC trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na