Remasterované verze Warcraftu 3 a Diabla 2 budou, až je opravíme, říká Blizzard

Foto: Diablo 2

Společnost Blizzard si je dobře vědoma velké poptávky po remasterovaných verzích Warcraftu 3 a Diabla 2. Vydání přepracovaných edic ale není tak jednoduché, jak si hráči představují.

Jak Warcraft 3, tak Diablo 2 mají podle Blizzardu několik problémů, které ztěžují vydání takzvaného remasteru po vzoru Starcraft Remastered. V případě Warcraftu 3 to je zejména vyvážení. Frakce Nemrtvých má kupříkladu pevně daný řád, jak produkovat jednotky. Vývojářský tým by přitom rád měl více možností, což by ale zase nabouralo balanc hry. Kromě toho by měl být rozšířen počet map, aby hra nabízela více různorodosti.

Omezené kapacity

U Diabla 2 má zase Blizzard problém s tím, že žebříčky jsou plné podvodníků, kteří se na přední místa dostali využitím cheatů nebo hacků. Pokud by tvůrci měli přistoupit k vývoji remasterované verze, museli by to nejprve vyřešit.

O tradiční hry jako je právě Warcraft 3 a Diablo 2 se u Blizzardu stará takzvaný Classic Team. Ten má na starost právě odstraňování vyskytujících se problémů, a pokud mu dlouhodobě zbývají kapacity, pak se může pustit do nějakého toho remasteru. Jak ale vidno, nyní má plné ruce práce s odstraňováním problémů a teprve pak se může pustit do dalšího vývoje.

Stejně to ostatně probíhalo u zmíněného Starcraft Remastered. Nejprve ze hry byly odstraněny všechny problémy a teprve pak vyšla oprášená verze.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Macko
Host
Macko

Bohu vdaka za ios a adblock

modrá Alenka
Host
modrá Alenka

Remasterované verze Warcraftu 3 a Diabla 2 budou, až je opravíme, říká Blizzard

malá oprava, netřeba děkovat

David Sillmen
Admin

přesto díky, opraveno