Restaurační simulace Pizza Connection 3 vyjde v březnu

Od vydání Pizza Connection 2 uplynulo šestnáct let a už se zdálo, že se tato simulace restaurace nikdy nevrátí. Německé studio Assemble Entertainment ale před časem rozjelo vývoj třetího dílu, a jak se zdá, tak úspěšně – Pizza Connection 3 by měla vyjít 14. března 2018.

Stejně jako v předchozích dílech se i tentokrát můžete těšit na kampaň, ve které se propracujete od malého pekaře pizzy v majitele řetězce pizzerií. Začnete logicky v Římě, ale následně otevřete restaurace třeba v Sydney, Berlíně nebo Washingtonu. Pochopitelně nesmí chybět ani takzvaný Pizza Creator, pomocí kterého si budete moct vytvořit opět ty nejdivočejší pizzové kreace, které jste si vždycky (ne)chtěli dát. Kdo by si nevzpomněl na legendární pizzu s brouky z prvního Pizza Connection?

Mafiánské praktiky

Věnovat se ale musíte také samotným restauracím, a to jak jejímu vybavení, tak personálu. Abyste si získali více zákazníků, budete muset provádět analýzy trhu a přizpůsobovat nabídku produktů.

Pořádná italská pizzerie se neobejde bez lehce mafiánských praktik. Proti konkurenci tak budete moct použít i nehezké metody jako je sabotáž nebo úplatky. Kromě kampaně si budete moct zahrát také volnou hru, která není svázána pevně danými úkoly.

Pizza Connection 3 vyjde pro Windows, Mac a Linux.

Pizza Connection 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na